Najczęściej Czytane

Polska przed rokiem 966 – Zakazana Historia
Silne państwo polskie (WP: bardziej Lechickie. Lechia, Lęchia…) istniało na długo przed rokiem 966 a więc chrztem Polski. Dlaczego oficjalna historia ukrywa prawdę?
POCZET KRÓLÓW LECHII
1. Król Sarmata Panował w roku 1800 przed naszą erą. Po przybyciu na nasze ziemie został wybrany na króla na prawomocnym wiecu słowiańskim. Był Aryjczykiem – Sarmatą pochodzącym z Persji – ziemi ludzi szlachetnych „Airy-an” (dziś Iran). Jako wielki i szanowany wojownik wprowadził szlachetne normy i zasady co było zalążkiem pierwszej państwowości na naszych ziemiach. Sarmaci słynęli z trzech rzeczy: wartości bojowej, jazdy konnej i prawdomówności – których to według Herodota uczyli od małego swoje dzieci.
OBDZIERALI ŻYWCEM ZE SKÓRY, NIEMOWLĘTA NABIJALI NA BAGNET... USTASZE, CZYLI "BANDEROWCY" CHORWACJI
Jedną z pierwszych ilustracji, która wyskoczy w wyszukiwarce po wpisaniu hasła „ustasze” jest fotografia z grupką młodych uśmiechniętych Chorwatów, przystawiających piłę do szyi przerażonej ofiary.
Zima Stulecia 1978
Zimno Wam? To nie początek epoki lodowej, tylko normalna zima. Dawniej było znacznie mroźniej i śnieżniej. Zobaczcie na zdjęciach i filmach, jak wyglądała słynna zima stulecia sprzed 38 lat
Znasz bogów greckich, nordyckich i rzymskich, dlaczego nie znasz słowiańskich? Muzeum wierzeń pogańskich ma być na to odpowiedzią
"Dzieci w polskich szkołach uczą się o Zeusie, Jowiszu i Odynie. Nikt nie opowiada im jednak o Świętowicie, Perunie, Welesie i całej reszcie bogów i demonów słowiańskich"
Komunizm a Żydzi -Rosja i ZSRR
Ruch rewolucyjno-komunistyczny i wywrotowy rozwijał się w Rosji od lat 60-tych XIX w. Pionierami tego ruchu byli Rosjanie, tacy jak utopijny komunista Nikołaj Czernyszewski, duchowy patron organizacji Ziemla i Wola (Ziemia i Wolność, pierwszej); bracia Sierno-Sołojowiczowie, A.A. Slepcow, N.N. Obruczew, A. Hercen, N.P. Ogariow, M.A. Bakunin, jej przywódcy, wśród których tylko Nikołaj Utin był Żydem. Rozwijał się ruch narodnicki, o ideologii socjalistycznej,
Jak wyglądało przekazywanie reparacji wojennych przez Niemcy i kto otrzymał reparację?
Zgodnie z ustaleniami konferencji w Jałcie i Poczdamie także Polska miała otrzymać od Niemiec reparacje wojenne. Postanowiono, że będą przekazywane za pośrednictwem ZSRR, co w praktyce oznaczało, że PRL do nich dopłaciła.
ZARYS HISTORYCZNEGO KSZTAŁTOWANIA SIĘ GRANIC POLSKI
Burzliwe losy Polski sprawiły, iż granice naszego państwa podlegały znacznym zmianom.
Naukowcy potwierdzają: Nóż króla Tutanchamona pochodzi z kosmosu
Zespół naukowców udowodnił właśnie, że nóż egipskiego faraona Tutanchamona żyjącego w XIV wieku p.n.e. wykonany został z meteorytu. W grobowcu egipskiego faraona Tutanchamona, znaleziono nóż, którego ostrze pochodzi z kosmosu ! Naukowcy z Politechniki w Mediolanie, Uniwersytetu w Pizie i muzeum Egipskiego w Kairze donoszą, że ostrze noża znalezionego w sarkofagu obok mumii, wykonane zostało z meteorytu. Uczeni, wykorzystując promienie rentgenowskie przeprowadzili analizę, której wyniki opublikowali w czasopiśmie Meteoritics and Planetary Science.
Krymska Republika Żydowska - Projekt Krymska Kalifornia
Uchwała prezydium Rady Najwyższej ZSRR z 19 lutego 1954 r. o przekazaniu Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej obwodu krymskiego wchodzącego w skład Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.
JAN KRZYSZTOF BIELECKI: PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ! KULISY GRABIEŻY MAJĄTKU NARODOWEGO POLAKÓW
Jan Krzysztof Bielecki,premier III RP,  autor słynnego cytatu “Pierwszy milion trzeba ukraść, potem zostaje się działającym legalnie przedsiębiorcą”. Typowy wolnorynkowy liberał, współzałożyciel Kongresu Liberalno-Demokratycznego w ten sposób public
To przez ten dawny konflikt Jarosław Kaczyński tak zaciekle zwalcza Lecha Wałęsę. Mało kto o nim pamięta.
Dlaczego Jarosław Kaczyński tak nienawidzi Lecha Wałęsy? Dlaczego jego środowisko polityczne niszczy symbol "Solidarności"? Odpowiedź jest w sporze sprzed lat, o którym większość ludzi młodego pokolenia nie wie, a duża część starszego zapomniała.
Największa bitwa 3,500 lat temu z udziałem Polaków. Mieliśmy potężną armię
W magazynie naukowym „Science” ukazał się tekst Slaughter at the bridge: Uncovering a colossal Bronze Age battle, w którym Andrew Curry przedstawia wnioski z badań archeologicznych w dolinie Tollense (Tolęża) na Pomorzu Zachodnim.
Systemy totalitarne w Europie w okresie dwudziestolecia międzywojennego
I Wojna Światowa, która skończyła się w 1918 roku miała być ostatnia. Już nigdy nie miały się powtórzyć potworności i ogrom zniszczeń jakie spowodowała. Po jej zakończeniu Liga Narodów wydaje Traktat Wersalski, w którym pozostaje ustalony porządek w Europie.
72 Rocznica zdobycia Berlina przez ZSRR i Wojsko Polskie
Operacja berlińska (znana w historiografii radzieckiej i rosyjskiej jako Berlińska Strategiczna Operacja Ofensywna) – operacja ofensywna Armii Czerwonej i LWP przeprowadzona między 16 kwietnia a 9 maja 1945 roku na froncie wschodnim II wojny
Wojna w Iraku. Wikileaks - odtajnione dokumenty USA - film
Wojna w Iraku rozpętana przez Stany Zjednoczone wzbudza obecnie bardzo żywe dyskusje na całym świecie i uznawana jest za niezwykle kontrowersyjną. Oficjalnie rząd amerykański głosi, że jest ona częścią międzynarodowej walki z terroryzmem.
POCZET KRÓLÓW LECHII - OD LACHA DO POLAKA
Silne państwo polskie (WP: bardziej Lechickie. Lechia, Lęchia…) istniało na długo przed rokiem 966 a więc chrztem Polski. Dlaczego oficjalna historia ukrywa prawdę?
Krymska Kalifornia - Republika Żydowska
Uchwała prezydium Rady Najwyższej ZSRR z 19 lutego 1954 r. o przekazaniu Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej obwodu krymskiego wchodzącego w skład Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.
Cud nad Wisłą. Bitwa warszawska 1920 roku - trzy dni, które uratowały Europę przed bolszewizmem
CUD NAD WISŁĄ | Gdyby Polacy nie wygrali bitwy warszawskiej, środkowa Europa stałaby otworem przed komunistyczną propagandą i sowiecką inwazją. Rocznica naszego zwycięstwa z 1920 roku nie jest tylko polskim świętem.
Morderstwa, bezdomność, deprawacja. Jak żyły dzieci w przedwojennej Warszawie?
Paryż północy? Na pewno nie. Nawet nie Praga. Polska stolica była uznawana, na równi z Londynem i Neapolem, za najbardziej zabłocone miasto Europy. Poza reprezentacyjnym centrum żyło się ciężko. Patologia biedakolonii degenerowała wszystkich.

Strony