Szokujące doniesienia CIA o Bandrze. Ujawniono, kim był naprawdę

Reklama

pt., 02/09/2018 - 18:37 -- koscielniakk

Szokujące doniesienia CIA o Banderze nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Właśnie ujawniono, kim był naprawdę lider Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów.

Już od kilku miesięcy CIA publikuje dokumenty, które wprawiają w osłupienie ludzi z całego świata. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o Osamie Bin Ladenie, najbardziej znanym terroryście w historii.

Doniesienia CIA o Banderze wstrząsnęły społeczeństwem

Teraz CIA udostępniło w swojej elektronicznej bibliotece aż 300 stron, które ujawniają brudną prawdę o Stepanie Banderze. Te doniesienia totalnie odmieniły to, jak był postrzegany w historii.

Wielu historyków i badaczy zajmujących się tematyką II Wojny Światowej jest zdania, że działania ukraińskich nacjonalistów były uważane jako jawny znak współpracy z Niemcami.

 

Właśnie ujawniono kim był naprawdę Bandera

CIA ujawniło właśnie dane, które nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Stepan Bandera był szpiegiem, który pracował dla Niemiec. W swoich dokumentach CIA nazywa lidera Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów szpiegiem, współpracownikiem Adolfa Hitlera i faszystą.

Zdaniem służb CIA Bandera współpracował z niemieckimi władzami pod pseudonimem Consul II. Dodatkowo okazuje się, że lider Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów po wojnie ściśle współpracował z CIA.

W dokumencie napisano, że Bandera był ukraińskim ulubieńcem niemieckich władz, działających pod skrzydłami Adolfa Hitlera. Zauważono, że jednocześnie, w swoim szpiegowskim działaniu, był kompletnie nieznany w środkowej i wschodniej Ukrainie.

Bestialskie oblicze Bandery

Kolejne informacje ujawnione przez CIA obnażają brudną prawdę o bestialskim obliczu Stepana Bandery. Autorzy raportu napisali, że odrodzona pod jego kierownictwem Ukraina była „skundlonym państwem”.

Zaledwie w ciągu pięciu tygodni od odrodzenia, Ukraina pokazała, jak może być okrutna i wyjęta spod prawa. CIA napisało w swoich dokumentach, że wówczas w tym państwie było wręcz dużo gorzej niż w nazistowskich Niemczech.

Autorzy tych raportów podkreślają, że w czasie tych 5 tygodni, ludzie działający pod zwierzchnictwem Stepana Bandery wymordowali z zimną krwią aż 15 tys. Żydów, 3 tys. Ukraińców i dziesiątki tysięcy Polaków.

W środowisku medialnym zawrzało po opublikowaniu tych szokujących informacji. Publicyści zastanawiają się, czy teraz władze Ukrainy zdecydują się przeprosić za swoje okrucieństwo i makabryczne zbrodnie, których dopuścili się ponad 70 lat temu i będą chciały od nowa zbudować uczciwe relacje z Polską.

Autor: 
-----------
Źródło: 

wrealu24.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama