Reklama

Na początek piszmy - Żydowskie Obozy Koncentracyjne (NKWD). Żyd Naftaly Aronowicz Frenkel prowadził około 200 obozów koncentracyjnych NKWD w których naczelnikami bez wyjątku byli żydzi. To żyd Naftaly Aronowicz Frenkel wprowadził system „kotłów”, któ
Oficjalnie: mąż opatrznościowy, który odepchnął Hitlera od Wielkiej Brytanii, zbawca kraju i bohater. Ale prywatnie sir Winston Churchill bywał roztrzęsionym, cierpiącym na depresję alkoholikiem i narkomanem.
Ostatnio co raz więcej polityków i celebrytów wstawia się za poszukiwaczami. Wiele osób wiązało to wcześniej z obietnicami wyborczymi i mówiło że są to słowa „pod publikę” – jak się okazuje wybory się skończyły… a politycy dotrzymują słowa.
Pewien archeolog-egiptolog, biolog i specjalista od produktów na bazie drożdży postanowili spróbować do czego nadają się drożdże znalezione na dnie staroegipskich naczyń pochodzących z okresu Średniego Państwa, w których 4000 lat temu przygotowywane
USA wywołać konflikt rasowy i społeczny za pomocą Afro-Amerykańskich rasistów. Ukraina to nie państwo i zostanie anektowana. Turcja stanie się wrogiem Rosji. Anglię – odciąć od Europy.”
Rok 2019 zostaƚ ogƚoszony przez UNICEF Rokiem Leonarda da Vinci. Na całym świecie odbywają się wystawy artystyczne i wszelkiego rodzaju imprezy kulturalne związane z dziaƚalnością Mistrza.
Siedemnastego czerwca 1952 roku domem położonym w eleganckiej części Pasadeny w stanie Kalifornia wstrząsnęła potężna eksplozja.
Rzeczywiście, w regionach, w których żyją przedstawiciele rasy arktycznej, istnieje ryzyko, że staną się ofiarami promieniowania ultrafioletowego, a pochmurne wiosenne dni w tundrze są uważane za szczególnie niebezpieczne .
Mieszkaniec Kunowic w woj. Lubuskim w trakcie wykonywania prac w przydomowym ogródku znalazł intrygujący przedmiot. Okazał się on być pochodzącym z średniowiecza niezwykle cennym zabytkiem!
Każdy z nas obejrzał w życiu przynajmniej kilka filmów historycznych z wielkimi scenami batalistycznymi. Zapewne wszyscy mamy więc przed oczami obraz pobojowiska, miejsca zasłanego trupami dzielnych żołnierzy. To widok przerażający, ale i brutalnie m

Strony

Reklama